עולם ההכרויות בימינו

  • by

הזמנים משתנים, וכן הכללים לגבי המשחק הגדול ביותר של החיים שלך!

הסוד הגלוי ביותר הוא שכל אחד מאיתנו פשוט רוצה לאהוב ולהיות נאהב. לצאת לדייטים במערכת יחסים הוא חלק חיוני. אתרי הכרויות ודייטינג מאפשרים לך להכיר את הפרטנר למערכת יחסים תוך זמן קצר.

דייטינג עוזר לפתור בעיות פוטנציאליות אם אתה מחפש מערכת יחסים רצינית, והוא נותן בסיס למערכת יחסים ארוכת טווח. יש זוגות הבוחרים לקיים משפחות, לחיות ביחד ולחלוק חיים בלי מוסד הנישואין. נישואין יכול להיות דבר יפה, אבל יחסים מספקים לטווח ארוך אינו מתאים עבור רבים.

יציאה לדייטים היא פעילות בריאה המשחררת כמה הורמונים מאושרים כגון אנדורפינים. אז בואו נראה מהם הכללים החדשים של היכרויות לטווח ארוך או הכרויות סקס קלילות לסטוץ של לילה בעולם המודרני הזה.

אין עוד משחק ממתין

זהו. אין צורך לחכות יותר "שלושה ימים" לאחר פגישה כדי ליצור קשר עם הפרטנר האפשרי החדש שלך. שכח את הכלל המיושן הזה. זה פשוט מאוד לעשות זאת. אם היה לך דייט מדהים, שלח הודעה  למחרת ותן לו/לה לדעת שנהנית ואיך אתה מרגיש לגביהם.

הגבר שואל, האשה משלמת

אחת המסורות העתיקות היא האמונה הכללית כי גברים אמורים לעשות את הצעד הראשון ולשלם על דייטים. לפי סקרים שנערכו לאחרונה, רוב הנשים היו מוכנות גם לשלם את החשבון בדייט. המצב האידיאלי הוא לחלוק בתשלום.

לכן, בזמן המודרני של עולם ההיכרויות, תפקידי המגדר הם לא קבועים. לפעמים האשה רוצה לשלם עבור החשבון במסעדה ולפעמים הגבר. זהו דבר נפלא. אמצו זאת

ודאו שכל דייט שאתם יוצאים אליו הוא כיף

כאשר אתה מנסה להפוך את הדייט שלך למשהו כייפי, זה גורם לך להרגיש טוב, אבל גם גורם לצד השני להרגיש משיכה. מחקרים רבים הוכיחו כי כאשר אתה יוצא עם מישהי לדייט, הגורם העיקרי שיקבע את הצלחת הפגישה הוא כמה כיף היה לשניכם. זוגות אשר יוצאים לדייט של טיול, אפילו קמפינג או ביקור בפארק שעשועים ביחד, חווים הרבה יותר כיף ונקשרים מאשר זוגות שסתם יושבים בבית קפה.

העבר שלך תמיד נוכח

תתכונן שבת הזוג הפוטנציאלית שלך לדייט תחפש עליך בגוגל. דייטים פוטנציאלים היום בודקים מי אתה ומה העבר שלך לפני שהם אפילו הספיקו ללחוץ ידיים. אם היה לך אירוע לא נעים לפני 10 שנים, היה מוכן לדבר על כך. אם אתה מנגן בלהקה מקומית, הייה מוכן לכך שהדייט שלך תזמזם את אחד השירים שלכם. אם העבר שלך חסוי ברובו, הייה מוכן עם הסבר טוב לכך.

השלושים החדש זה בעצם ארבעים

זה לא רק שחקנים ושחקניות קולנוע שנראים עדיין מדהים וכמה שנים טובות פחות ממה שהם באמת. כולנו חיים יותר בעולם הזה. בהרבה מקרים, אנו מזדקנים הרבה יותר בחינניות. הגיע הזמן לשקול מחדש הרחבה של טווח הגילאים להיכרויות שלך.

אל תתעלמו מדגלים אדומים

כן זה בהחלט ראוי לתת סיכוי לדייט, אבל מצד שני חשוב לא להתעלם מסימנים בולטים של חוסר התאמה או התנהגות מגעילה. אם אתם לא מרגישים נוח עם מישהו או מישהי, שימו לב לדגלים אדומים. אל תכריחו את עצמכם להישאר בדייט גרוע, או להגיד כן לדייט שאתם יודעים, בלי כל ספק, שלא יוביל לשום מקום. אז דלגו הלאה לדייט המוצלח הבא.

העולם קטן מתמיד

הודות לטכנולוגיה ולאינטרנט, העולם הפך מזמן למקום קטן וצפוף. באמצעות תוכנות צ'אט ווידאו צ'אט, אתם יכולים לנהל אפילו מערכת יחסים לטווח ארוך ואפילו לצאת לדייטים וירטואליים.

הכרויות לנשואים

נישואין לא צריכים להפסיק את הדייטים שלכם. כדאי לכם לתכנן פגישה רומנטית עם הפרטנר לפחות פעם בשבוע. זה יכול להיות הנאה מהכנת ארוחה גורמה ביחד או לצאת למסעדה חדשה. אתם יכולים גם לנסוע לחוף ולתפוס שקיעה ללכת יד ביד בפארק, סביב אגם או בכל מקום מתאים אחר.אל תחשוב שאם אתה נשוי, אתה לא צריך לצאת לדייט.

סוף טוב

רוב מערכות היחסים והדייטים מסתיימים או בנישואין או שכל אחד הולך לדרכו – זו בעצם ההרפתקה בסצינת ההכרויות. לכן שים זאת לפני עינייך – לסיים את המערכת יחסים בצורה טובה. כבד את היחסים עבור מה שהם, לכבד את האדם השני במערכת היחסים. אם זה לא אמור להיות הדבר הבא שלך, סיים את מערכת היחסים אחרי שנתת את המיטב ובלי חרטות.

אוקיי הגענו לסיכום ואנו מגיעים בעצם לעיצה הכי בסיסית – הייה עצמך. הצג את עצמך כפי שאתה באמת, צחק ממה שאתה מוצא מצחיק, הבע דיעה אישית שלך על מה שקורה, לבש את הבגדים שכיפיים לך.  תן לדייט שלך הזדמנות להכיר את האדם האמיתי שבך.

שיהיה לך הכרויות בכיף